Najväčšia radosť zuzug je Vaša spokojnosť

  • Dnes nám prišiel zajko pre syna, bol krásne zabalený. Po rozbalení som sa vytešovala ako malé dieťa. Je nádherný ❤. Klobúk dole pred šikovnými ženami čo vyrábajú takéto veci, nie len deťom pre radosť.
  • Dnes nám dorazil nádherný zajačik mojkáčik, je dokonalý! Precízne vypracovaný, jemnučký, s neskutočne milou tvárikou <3 Verím, že tak ako mne, sa bude páčiť aj mojej bambuľke 🙂 <3 Tešíme sa aj na zavinovačku! 🙂 100% spokojnosť!
  • Prišiel nám domov zajačik a musím povedať, že splnil všetky moje očakávania a je ten najkrajší na svete. Táto veľmi milá pani je naozaj veľmi šikovná a má cit pre svoju prácu, ktorú robí určite s láskou. Naozaj ďakujeme a samozrejme odporúčame všetkým. Nebudete ľutovať.
  • Dnes nám prišla taška na kočík. Považujem sa za náročného zákazníka, o to viac ma potešilo, že výrobok splnil moje očakávania do bodky. Krásne a kvalitné spracovanie, ukážkova spolupráca a komunikácia so Zuzkou. Som rada, že som našla človeka, na ktorého je absolútny spoľah po každej stránke. Určite odporúčam každej náročnej žienke, ktorá chce za svoje peniaze dostať kvalitu.
  • Hračky od Zuzky sú nádherné a preto som ani ja neodolala a objednala dcérke zajačika. Je prekrásny a dokonale vypracovaný. Zuzka mi dokonca veľmi vyšla v ústrety a aj napriek tomu, že mala už veľa objednávok, stihla ušiť zajka dcérke k meninám. Takže ešte raz ďakujeme a vrelo odporúčam.
#separator_ead .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #EEEEEE;} #separator_9iu .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #EEEEEE;} #separator_z2l .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #EEEEEE;} #separator_329 .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #EEEEEE;} #cata_button_7sq7vz4q9w.cata-button{}#cata_button_7sq7vz4q9w.cata-button .cata-btn{color: #d9b04b;border-color:#d9b04b}#cata_button_7sq7vz4q9w.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff;border-color:#adf4d4; background-color:#adf4d4}