Príbeh O Zuzug

Moje meno je Zuzana Gibalová a viacerí ma poznáte ako autorku a dizajnérku značky ZUZUG. Som večná romantička a milovníčka všetkého krásneho a práve to ma priviedlo i k láske a tvorbe detských hračiek. Šitiu drobných i väčších potešení pre najmenších sa venujem od roku 2010. Od začiatku som sa držala predsavzatia, že budem navrhovať a tvoriť len originálne hračky a doplnky podľa mojich autorských návrhov. Každý jeden produkt je mojim originálnym autorským dielom a vzťahujú sa naň autorské práva. Mojim cieľom je, aby všetky výrobky oslovili viaceré zmysly detičiek a stali sa na dlhší čas ich vernými kamarátmi. Chcem, aby aj po rokoch na ne spomínali ako na svoje milované hračky, ktoré im budú pripomínať najkrajšie chvíle z detstva. Moje výrobky sú kvalitne a precízne spracované. Pri ich tvorbe vyberám a používam len kvalitné materiály. Celý proces výroby prechádza mojimi rukami. Každej z hračiek som venovala kus svojho srdca a venovala som sa jej pri objednávaní materiálu, počas navrhovania, strihania, šitia, fotenia, balenia a odosielania. Taktiež sa venujem komunikácii so zákazníkmi, takže vďaka osobnému prístupu sa vieme presne dohodnúť aký výrobok si želáte. Všetky moje hračky a doplnky pre deti sú vyrobené v mojej dielni na našom krásnom Slovensku.

Pri mojej tvorbe vyberám kvalitné materiály a snažím sa o kvalitné a precízne spracovanie každého výrobku. Celý proces výroby od objednania materiálu, cez návrh, strih, šitie, fotenie, balenie, odoslanie a komunikáciu prechádza mojimi rukami.
K ručnej tvorbe som sa dostala už v detstve, keď som štrikovala, háčkovala, tkala a vyšívala. Moje obe staré mamy boli krajčírkami, hodiny som sledovala moju mamu pri šití oblečenia pre mojich súrodencov a mňa. Jednoducho vždy som potrebovala zamestnať ruky niečím kreatívnym.
V mojej tvorbe prevládajú krásne kvalitné látky, ktoré starostlivo vyberám. Používam kvalitné výplňové materiály a vyšívam ručne.
Rada kombinujem farby a materiály a rada vytváram stále nové prevedenia.
Voľný čas rada trávim v kruhu rodiny s mojim manželom a našimi troma synmi. Milujem našu záhradu, dobrú kávu a prírodu.
Verím, že sa vám bude moja tvorba páčiť a v obchodíku si nájdete niečo pre svoje vlastné detičky, či darčeky pre svojich blízkych.
.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #eacccc;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://zuzug.sk/wp-content/uploads/2019/07/zuzug_detske_hracky_mojkacik.jpg); }